Wybrane modele grzejników dekoracyjnych

Wybrane modele grzejników dekoracyjnych

Jeśli właśnie urządzasz lub remontujesz dom bądź mieszkanie i szukasz komfortowych, a jednocześnie niebanalnych rozwiązań grzewczych, koniecznie odwiedź stronę iterma.pl, gdzie znajdziesz oryginalne grzejniki dekoracyjne. Oferowane produkty nie są tylko zwykłym elementem wyposażenia, a same w sobie mogą uchodzić za prawdziwe dzieła sztuki. Pamiętaj, że współczesny kaloryfer poza zapewnieniem komfortu termicznego, może być również atrakcyjny wizualnie.

W ofercie iterma.pl znajdziemy bogaty wybór dekoracyjnych i ozdobnych grzejników, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Przygotowaliśmy opis trzech wybranych modeli, które zachwycają nieoczywistymi rozwiązaniami, bazując na nowoczesnym designie.

Minimalistyczna rzeźba
Grzejnik Algo to wyjątkowy gustowny grzejnik firmy Radeco, który zachwyca nowoczesnym designem oraz wykonaniem. Urządzenie to będzie wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych metalowych grzejników. Grzejnik wykonano w kształcie płyty z ozdobną szklaną wstawką, co tworzy ciekawy efekt wizualny. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, co pozwala dopasować go do każdego wnętrza. Grzejnik Algo będzie idealnym dodatkiem w salonie, sypialni, czy przedpokoju, ponieważ świetnie nadaje się do aranżacji pozbawionych wielkich płaszczyzn. Grzejnik Algo zachwyci każdego swoim nowatorskim rozwiązaniem, a dzięki dużej powierzchni grzewczej zapewni ciepło w całym pokoju.

Futurystyczny atom
Grzejnik Atom to fascynujący grzejnik firmy Radeco o futurystycznym kształcie, który swoją formą nawiązuje do wiązań elektronowych pomiędzy cząsteczkami w związku chemicznym. Jego powierzchnię grzewczą uzyskano poprzez połączenie osiemnastu zbiorników w formie kul grzewczych. Całość tworzy nietuzinkowy efekt wizualny, który sprawdzi się w niebanalnych, loftowych wnętrzach. Grzejnik można podłączyć przyłączem dolnym, przystosowanym do układu centralnego ogrzewania. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w korek, odpowietrznik oraz komplet mocowań.

Żeliwne retro
Coraz częściej z nostalgią patrzymy na ostatnie dekady. W odpowiedzi na PRL-owską nostalgię stworzono grzejnik Ribbon wersja Horizontal HSD, który jest wolno stojącym urządzeniem z podwójnym rzędem rurek producenta Terma Technologie. Grzejniki te są laureatem wielu prestiżowych nagród. Forma Ribbona bazuje na klasycznym grzejniku żeliwnym, jednak nowoczesna oprawa pozwoliła na reaktywację starego stylu grzejnika pokojowego. Urządzenie świetnie wpisze się w wystrój wnętrz minimalistycznych, przestrzennych, o surowym klimacie. Efektownie prezentuje się na powierzchniach takich, jak cegła, kamień, tynk strukturalny, płyta laminowana lub lakierowana. Grzejnik stworzono dla osób ceniących nowoczesny i ponadczasowy styl w aranżacji wnętrz.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *